1 2 3 4 5 6

پنجمین جلسه کارگروه رشد و توسعه صندوقهای شهرستانی استان خوزستان برگزار شد .
1396/9/20

پنجمین جلسه کارگروه رشد و توسعه صندوقهای شهرستانی استان خوزستان برگزار شد . در این مرحله منطقه سید عباس از توابع شهرستان شوش بعنوان محل تشکیل جلسه و بازدید از طرح زنجیره تولید شلتوک صندوق شوش انتخاب گردید .

در این نشست مدیرعامل صندوق استان به نمایندگی ناظر هماهنگ کننده صندوقهای شهرستانی استان و  مدیران عامل صندوقهای شهرستانی استان حضور داشتند.

در ابتدا صندوقهای شهرستانی به گزارش وضعیت پروژه های زنجیره تولید در حال اجرا در شهرستان خود و بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند.

در ادامه آقای دکتر دارابی مدیرعامل صندوق استان نسبت به جمع بندی موضوعات پرداخته و در خصوص هماهنگی لازم پیرو تمام برنامه ریزیهای گذشته برای انجام عملیات حسابرسی و برگزاری مجامع در زمان مشخص شده تأکید کردند.

ایشان همچنین تذکراتی در خصوص موضوع مالیات بر ارزش افزوده و بیمه تأمین اجتماعی در انعقاد قراردادهای صندوق بویژه با اشخاص حقوقی داده و راهکار مربوطه را ارائه دادند .

در بخش دیگر جلسه مشکلات و مسائل ثبتی بصورت ویژه مورد بررسی و بحث قرار گرفت و وظایف هر صندوق در پیگیری پروژه های ثبتی مجددا تأکید شد.

در انتهای جلسه بازدید از کارخانه شالیکوبی و نحوه فرآوری برنج از شلتوک به دانه و فرآیند آن بصورت عینی بهمراه فرایند اجرای زنجیره شلتوک ملاحظه شد . 

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان خوزستان می باشد.© 1398

طراحی و اجرا : گروه نرم افزاری افق عرش